Transplanti i Flokeve

Klinika e Transplantit te Flokeve ne Stamboll

Albania.png
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram
 • 3 Nete Akomodimi ne Hotel

 • Kohezgjatja e Procedures 6 ore

 • Pa Dhimbje

 • Sherbim pas Trajtimit

 • Numer maksimal i rrenjeve te flokut

 • Guide ne Shqip

Pershendetje, Une jam

Serkan Aydin

Speciast ne Mbjelljen e Flokut

Kerkojini konsulsentit tuaj personal, foto te rezultateve ose vizitoni faqen tone te Instagramit per te pasur me shume informacion mbi punen tone. Shihemi se shpejti ne Stamboll.

Klinika jone, me qender ne Stamboll ka me shume se 10 vite eksperience ne fushen e Mbjelljes se Flokeve. Ju garantojme nje pune te kujdesshme dhe te shkelqyer, perkujdesje ne çdo hap dhe keshilla ne gjuhen shqipe. Shume paciente te famshem kane zgjedhur te bejne transplantin e flokeve tek ne.
I juaji

Serkan Aydin

Pyet per çmimin tend nepermjet WhatsApp

ALB

whatsapp.png

 

Whatsapp: (+90) 544 395 54 54

Na dërgoni fotot tuaja përmes Whatsapp për analizë falas.

Transplanti i Flokeve

Pakete "Çdo gje e perfshire"

Fue deri në 5000 folikula  

1250 €uro 

Ne kliniken me te famshme ne Stamboll:​

 • Operacionet jane te realizuara nga doktoret

 • I Akredituar

 • Hotel me Mengjes dhe Wi-Fi

 • Transporti Aeroport - Hotel - Klinike

 • Guide ne Shqip

 • Pakete me produkte te kujdesit pas operacionit

 • Sedacion ( Sipas kerkeses)

 • Dhi (sipas kerkeses - Pagese extra)

Arenamed në Instagram 

 • Instagram
 
Email

Pyet per çmimin tend

Zyra jone ne Stamboll / Turqi

Arenamed, Transplant i Flokeve

Akasya AVM Tower A2 Floor 36 No 244

Acibadem / Uskudar

 

+90 544 395 54 54

Email : info@arenamedhairclinic.com

Karikoni foton e pare
Perballe
Karikoni foton e dyte
Pas
Karikoni foton e trete
Profil

© 2014 by BB Arenamed